Konkurs Zaprogramuj swoją przyszłość

Konkurs Zaprogramuj swoją przyszłość

Zaprogramuj swoją przyszłość. Wierzymy w Twój plan. Aby rozpocząć kliknij w poniższy przycisk. | taught by CodersTrust Palestine

What you'll learn

Za Tobą już test ze znajomości języka angielskiego i umiejętności logicznego myślenia, a teraz bierzesz udział w konkursie, w którym wygraną jest stypendium ufundowane przez Provident na czteromiesięczny kurs programowania online z zakresu Front-end development na platformie e-learningowej CodersTrust.

Twoim zadaniem w konkursie jest przygotowanie pierwszego profesjonalnego video, w którym opopwiedz nam, jak umiejętność programowania, którą zdobędziesz na kursie Front-End Development oraz freelancing pozwolą Ci pozostać i pracować w Twoim rodzinnym mieście.

Jak to zrobić:

1. Zobacz video przygotowane przez Ying-Ying Lu, w którym przedstawia siebie jako freelancerkę (Meet Ying-Ying Lu);

2. Dowiedz się jak przygotować profesjonalne wideo (How to record yourself);

3. Nagraj siebie zgodnie ze wskazówkami profesjonalistów i wyślij do nas swoją pracę! (Record Your Kick Ass Introduction and Create a Video Resume).

Po obejrzeniu wszystkich filmów wideo nasze jury wybierze 40 najlepszych prac i przyzna im stypendium na czteromiesięczny dostęp do kursu Front-End Development.

Pamiętaj, że konkurs trwa do 15 grudnia.

CodersTrust Palestine
CodersTrust Palestine

If you have any questions, doubts, problems or just want to tell you much you like it then just write us in the chat here :)